Ramzová - úvodní fotografie
Předpověď počasí
dneszítrav úterý
Jeseníky - polojasnoJeseníky - přeháňky, bouřkyJeseníky - oblačno, déšť
28/32 °C26/30 °C22/26 °C
20/16 °C18/14 °C15/11 °C
Ramzová - novinky

ZIMA 2010/2011

Přijímáme objednávky na zimní dovolenou. Lanovky v provozu od 5.prosince 2010. Prašan !!! Nová plasma TV 42"+DVD (možné i přehrávání filmů z vlastního laptopu)

Starší novinky »

Dovolená, turistika, výlety a volný čas v Ramzové

V létě mohou příznivci pěší turistiky či horských kol využít množství turistických tras i cyklostezek, jak pro lehké rodinné výlety, tak pro dlouhé a náročné trasy. Ramzová je zkrátka ideálním místem pro dovolenou na kole. Horské apartmány na Ramzové nabízí nejen sportovní vyžití, ale jsou také ideálním výchozím místem pro výlety a návštěvy turistických zajímavostí blízkého okolí krápníkové jeskyně Na Pomezí, lanová dráha z Ramzové na Šerák, přírodní rezervace Rejvíz, naučná stezka Pasák, zámek Jánský Vrch, rozhledna Zlatý Chlum a Borůvková hora, koupání v zatopených lomech, termální lázně a koupaliště Velké Losiny, Priessnitzovy lázně a mnoho dalších.

Milovníci adrenalinu mohou vyzkoušet zdejší horské minikáry. Vlek Vás vytáhne na start a potom už si jen užíváte pocit opojné rychlosti na dráze dlouhé 850 metrů. Pokud milujete opravdu rychlou jízdu, nezapomeňte navštívit letní bobovou dráhu v Petříkově. Pro ty, kteří toho ještě nemají dost je k dispozici nově otevřený Adrenalin park a lanové centrum v České Vsi. Paintball, motorové čtyřkolky a další atrakce čekají jen na Vás.

V nedalekém Jeseníku je možno si zahrát bowling či squash, navštívit městské koupaliště, venkovní bazén v České Vsi případně léčebné procedury a rehabilitace v lázních Dolní Lipová. Ani vyznavači kultury nepřijdou zkrátka, divadlo Petra Bezruče a kino Pohoda v Jeseníku nabízí bohatý program pro volný čas.

Ubytování Jeseníky Apartmány Ramzová | © 2006-2024 Abeceda Jeseníků